» Një shkencëtare seksi si Tuna, publikon fotot provokuese dhe bën apel për qëndrim në shtëpi

Një shkencëtare seksi si Tuna, publikon fotot provokuese dhe bën apel për qëndrim në shtëpi

Tuna ka dhënë mesazh sensibilizues për shqiptarët që të rrinë në shtëpi nëpërmjet disa fotove shumë provokuese.

Këngëtarja ka pozuar e veshur si shkencëtare në laborator ndërsa në disa prej tyre ekspozon edhe gjoksin.

“Jam kura e vetes sime,”- shkruan Tuna në përshkrimin e fotove.

Dhe më pas bëri apelin: Qëndroni në shtëpi.

Këngëtarja është mes personazheve të shumë që kanë bërë apel për qëndrim në shtëpi ndërsa vendi ndodh në shtetrrethim për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.

Nuk dihet ende sesa do zgjasë kjo situatë ndërsa bëhet apel që qyterarët të qëndrojnë të izoluar për të mos u prekur nga virusi vdekjeprurës.

    

Te lidhura

Subscribe

360grade.al

farma
Koronavirusi, kurorëzon Ramën dhe për “X” vite të tjera, por…

Të tjera