» 360 Gradë/ Ceka thirrje publike: Në 2 mars të dalim në bulevard

360 Gradë/ Ceka thirrje publike: Në 2 mars të dalim në bulevard

Arkeologu Neritan Ceka ka bërë thirrje që shqiptarët të dalin në bulevard në datën 2 mars nën thirrjen e presidentit.

I ftuar në “360gradë” nga Artur Zheji në TV Ora, Ceka u shpreh që populli duhet të shfaqet.

Ceka: Zgjidhja është të ndërrojmë qeverinë. Të shkojmë në zgjedhje të parakohshme. Në datën 2 mars të dalin të gjithë në bulevardin e Tiranës. Këta të dalin në bulevardin e Ballshit. Të gjithë shqiptarët të dalin atë ditë në thirrjen e presidentit dhe këta që janë të kuptojë që këtu ka popull, sepse bëjnë kështu këta, se mendojnë se nuk ka popull, dhe populli nuk po shfaqet. Kaq është zgjidhja. 

360grade.al

farma
Koronavirusi, kurorëzon Ramën dhe për “X” vite të tjera, por…

Të tjera