» 360 Gradë/ Aktivisti Laska: Kjo është qeveria hajdute, as e majtë as e djathtë

360 Gradë/ Aktivisti Laska: Kjo është qeveria hajdute, as e majtë as e djathtë

Akuza të forta ka hedhur aktivisti Napolon Laska në “360gradë” nga Artur Zheji në TV Ora.

Ai është shprehur se kjo nuk është një qeveri  as e majtë as e djathtë, por një qeveri hajdute.

Napolon Laska: A është kjo qeveria e majtë apo e djathtë? Unë besoj se hajdutëria nuk ka fare ideologji. Kjo nuk është një qeveria as e majtë as e djathtë, por është një qeveri hajdute, duke u sjellë në këtë lloj forme. Të japësh me koncesion rrugë që japin rrugë që kushtojnë 1 mln euro/km dhe i bëjnë me 15 mln euro/km, nuk je as i majtë dhe as i djathë, je hajdut.

360grade.al

farma
Videoeditoriali i Zhejit/ Koronavirusi, ose mallkimi i të varfërve…

Të tjera