» FOTO/ Përmbytjet në Britani nuk i ndalojnë të rinjtë, festat e “shthurura” vazhdojnë

FOTO/ Përmbytjet në Britani nuk i ndalojnë të rinjtë, festat e “shthurura” vazhdojnë

Të rinjtë britanikë nuk kanë lejuar motin e keq që ka goditu vendin, me erëra të forta e reshje intensive shiu, t’i prishë “traditën” e tyre të përjavshme, për frekuentimin e lokaleve të natës.

Foto e postuara në rrjet tregon se ata kanë sfiduar temperaturat e ulëta, ndërsa ishin veshur me fustane të shkurtër e dekolte të hapur.

Britaniket “nuk u kursyen” për të  treguar pak më shumë seç duhet për paparazët. Britani po përballet me përmbytjet më të frikshme që prej 200 vitesh, pas stuhive Ciara e Dennis që goditën vendin.

1234567

360grade.al

farma
Koronavirusi, kurorëzon Ramën dhe për “X” vite të tjera, por…

Të tjera