» Foto nga paparazi/ Deputetja hutohet keq dhe kolegët rrinë indiferentë, rrezikon të humbasë gjithçka që ka në …

Foto nga paparazi/ Deputetja hutohet keq dhe kolegët rrinë indiferentë, rrezikon të humbasë gjithçka që ka në …

Dikur në rolin e zëvendësministres në Ministrinë e Punëve të Jashtme, ndërsa sot deputete, Artemis Malo shihet gjithnjë e më shumë në shoqërinë e deputetëve të vjetër të forcës së saj politike, por mbase në këtë rast duhet thënë, edhe të zonës së saj. 

Bashkim Fino dhe Bledi Çuçi janë nga zona e Gjirokastrës, nga është edhe vetë Malo.

Kësaj here, paparazzi kapi një moment ku deputetes i ishte hapur çanta dhe nuk e kishte vënë re aspak.

Me siguri, biseda e kolegëve ishte mjaft interesante. /Panoramaplus.al

360grade.al

farma
Koronavirusi, kurorëzon Ramën dhe për “X” vite të tjera, por…

Të tjera