» Foto nga paparazi/ Manjola Nallbani nuk kursehet, firmato nga koka te këmbët

Foto nga paparazi/ Manjola Nallbani nuk kursehet, firmato nga koka te këmbët

Nëse e has rastësisht në rrugë, sidomos në zonën e ish-Bllokut ku ajo banon dhe del shpesh në këmbë, nuk do të kesh asnjë surprizë të pakëndshme. 

Manjola Nallbani, këngëtarja aq e dashur për të gjithë ne, ashtu si në skenë edhe jashtë saj, në jetën e përditshme, është gjithmonë me një pamje ontop.

Gjithmonë e veshur bukur, e kombinuar, me flokë të krehura deri në përsosmëri, me aksesorët e duhur, të cilat di t’i kombinojë aq mirë.

Me një fjalë, Manjola është një ikonë e modës po aq është dhe ikonë e muzikës. /Panoramaplus.al

    

360grade.al

farma
Koronavirusi, kurorëzon Ramën dhe për “X” vite të tjera, por…

Të tjera