» Alarm dhe shkatërrime në Spanjë. Katër viktima nga moti. Thirrje turistëve: Largohuni (Foto te motit ekstrem)

Alarm dhe shkatërrime në Spanjë. Katër viktima nga moti. Thirrje turistëve: Largohuni (Foto te motit ekstrem)

Stuhia Gloria ka vrarë katër persona në Spanjë. Era e fortë dhe dallgët disa metra të larta kanë shkaktuar shkatërrime të konsiderueshme në zonat bregdetare dhe në ishujt turistikë.

Autoritetet kanë kërkuar që turistët të largohen me urgjencë. Në zonat e brendeshme të Spanjës ka rreshje të mëdha dëbore. Stuhia Gloria ka nisur shkatërrimet edhe në Francë./Tch


360grade.al


Kohët e palavdishme që po jetojmë …

Të tjera

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!