» Pas tre vitesh lidhje me miliarderin, Rihanna sërish “single”

Pas tre vitesh lidhje me miliarderin, Rihanna sërish “single”

Rihanna dhe partneri i saj prej tre vitesh, Hassan Jameel, janë ndarë.

Në ato pak herë që Rihanna ka folur rreth Hassan-it, ka thënë se “është e dashuruar”, por s’kishte ende në mendje asnjë plan martese.

Miqtë e dyshes thonë se ata janë ndryshe nga njëri-tjetri, por kuptohen shumë mirë.

Sipas UsWeekly, këngëtarja dhe miliarderi i kanë dhënë fund romancës për arsye të cilat nuk dihen ende.

Marrëdhënia 3-vjeçare e yllit të pop-it ishte më e përfolura që prej ndarjes së bujshme nga Chris Brown


360grade.al


Kohët e palavdishme që po jetojmë …

Të tjera

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!