» EMRI/ U dhunua dhe u mor peng në Kamëz, mësohet identiteti i 49-vjeçarit

EMRI/ U dhunua dhe u mor peng në Kamëz, mësohet identiteti i 49-vjeçarit

Është zbuluar identiteti i personit që u mor peng ditën e sotme në rrugën ‘London’ në Kamzë.

Ai quhet Jak Prenga, 49 vjeç, dhe u mor peng mnga dy persona, ndërkohë që për fatin e tij nuk dihet ende asgjë.

Prenga fillimisht u dhunua nga dy persona ndërsa ishte në makinën e tij.

Ata e tërhoqën dhe e futën në makinën e tyre.

Për herë të fundit makina është parë në Urën e Gjoles, ndërkohë që mendohet se ka humbur gjurmët në Fushë-Krujë.


360grade.al


Kohët e palavdishme që po jetojmë …

Të tjera

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!