» Operacion në disa qytete/ Sekuestrohen drogë në formë çokollate, arrestohen 7 persona

Operacion në disa qytete/ Sekuestrohen drogë në formë çokollate, arrestohen 7 persona

Policia e shtetit ka ndërrmarrë një operacion të gjerë në Tiranë dhe disa qytete të tjera, me qëllim goditjen e grupeve kriminale të trafikut të drogës

Nga super-aksioni policor është kapur një sasi prej 60 kg lënde narkotike, e llojit kanabis sativa, në formë çokollate.

Mësohet se personat janë arrestuar në Tiranë, Durrës dhe Fier.

Në Tiranë mësohet se janë arrestuar shtetasit Sh.M., P.A., E.R., dhe D.M.

Grupi kriminal ishte prej muajsh nën hetim nga Policia.


360grade.al


Kohët e palavdishme që po jetojmë …

Të tjera

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!