» Foto/ Fytyra e Donald Trump shfaqet në veshin e një qeni

Foto/ Fytyra e Donald Trump shfaqet në veshin e një qeni

 

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në veshin e një qeni, pronari i tij ka hasur në diçka të paparë ndonjëherë. Një kist i gjetur në veshin e një qeni duket si fytyra e Donald Trump dhe parukja e bjondit, pretendon pronari i saj.Jade Robinson, 25 vjeç, nga Jarrow, Tyneside duhej të priste derisa Shefi, qeni i saj dy vjeçar, i racës Beagle, ta zinte gjumi para se të fotografojë veshin e brendshëm për ta dërguar te një veteriner.

Jade Robinson

Por ishte një mik që dalloi ngjashmërinë midis presidentit të 45-të të SHBA dhe infeksionit.

Zonja Robinson tani është duke u përpjekur të mbledhë para për ta qetësuar qenin, në mënyrë që veterineri të ekzaminojë siç duhet veshin e tij.

Rezultate imazhesh për Donald Trump Found In A Dogs Ear

Ajo tha: “Nëse dini ndonjë gjë rreth Beagles, ju e dini se sa inteligjentë, aktivë dhe kuriozë janë dhe Shefi sigurisht që është i tillë.

“Ndërsa ai ka veshët e gjatë shumë të veçantë ata kalojnë shumë kohë duke gërmuar tokën duke nuhatur për aromat që ju pëlqejnë, për fat të keq kjo çon që veshët e tij të marrin shumë papastërti.

Cyst/Trump

“Ne kemi luftuar për t’i mbajtur veshët e tij të pastër që nga dita e parë megjithatë pastrimi i përgjithshëm mund të kërkojë shumw më tepër.

Imazh i ngjashëm

“Kjo foto duhej të merrej ndërsa Shefi ishte në gjumë pasi nuk i pëlqen që veshët e tij të brendshëm të preken dhe betohem se shikoja dhe zmadhoja brenda dhe jashtë kësaj foto mbi 20 herë dhe kurrë nuk e pashë Donald Trump – ishte syri shqiponjë i një miku tim që e vuri në dukje “/Pershtati 360grade.al


360grade.al


Kohët e palavdishme që po jetojmë …

Të tjera

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!