» Personazhet e njohur shkruajnë dedikimet e tyre për Xhevdet Ferrin: Trishtim…

Personazhet e njohur shkruajnë dedikimet e tyre për Xhevdet Ferrin: Trishtim…

Ditën e djeshme u nda nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar Xhevdet Ferri.

U bë e ditur se aktori 59 vjeçar vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë e cila bëri që ai të larghej nga jeta para kohe.

Aktori njihej nga të gjithë për rolet e tij të shumta në filma dhe teatër por ai njihet më së shumti në pubik për rolin në filmin “Përrallë nga e kaluara”.

Miq, familjarë dhe kolegë të Ferrit janë shprehur tejet të pikëlluar për humbjen e mikut të tyre.

Ndërkohë që në rrjetin social “Instagram” të shumtë kanë qënë personazhet e njohur të showbizit të cilët kanë shprehur keqardhje për këtë humbje.

Ngushëllimet kanë ardhur që nga aktori Bes Kallaku, Rudina Magjistari e deri tek Ermal Mamaqi të cilat mund ti shihni më poshtë:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


360grade.al


Kohët e palavdishme që po jetojmë …

Të tjera

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!