» Totti kërkon fëmijën e katërt, Ilary jep përgjigjen epike: Le ta bëj me…

Totti kërkon fëmijën e katërt, Ilary jep përgjigjen epike: Le ta bëj me…

Francesco Totti dhe Iliary Blasi janë një ndër çiftet më të komentuar në shtypin italian dhe në faqet kryesore të revistave “rozë”.

Rezultate imazhesh për Francesco Totti Iliary Blasi

Ish-legjenda e Italisë dhe Romës, Totti në një prononcim për mediat në shtetin fqinjë u shpreh se ka dëshirë për të pasur edhe një fëmijë të katërt.Ndërkohë, përgjigjja e bashkëshortes Iliary Blasi ka qenë e prerë në lidhje më këtë kërkesë të kampionit të botës në 2006-tën:

“Nëse dëshiron fëmijë të katërt, le ta bëjë me ndonjë tjetër”, është shprehur modelja e njohur italiane, duke ia shuar ëndrrën kapitenit legjendar të Romës.

/Ora News.tv/

Imazh i ngjashëm

Rezultate imazhesh për Francesco Totti Iliary Blasi

Imazh i ngjashëm

Imazh i ngjashëm

Rezultate imazhesh për Francesco Totti Iliary Blasi

Rezultate imazhesh për Francesco Totti Iliary Blasi

Imazh i ngjashëm

 


360grade.al


Kohët e palavdishme që po jetojmë …

Të tjera

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!