» Nga Elvana deri tek Arilena, tani mund të dëgjoni disa nga këngët e Festivalit të RTSH-së

Nga Elvana deri tek Arilena, tani mund të dëgjoni disa nga këngët e Festivalit të RTSH-së

Tashmë të gjithë i njohim se cilët do të jenë pjesmarrësit në Festivalin e Këngës në RTSH.

Nga Elvana Gjata, Bojken Lako, Robert Berosha, Renis Gjoka, Kastro Zizo, Arilena Ara etj, një numër i madh artistësh të mirënjohur do të konkurrojnë për vendin e parë.

Dhe pritja për të dëgjuar këngët e artistëve që konkurrojnë në Festivalin e RTSH-së morri fund.

Disa prej këngëve janë publikuar pak minuta në Youtube dhe ju mund t’i dëgjoni disa prej tyre më poshtë.

 

 

 

 

© SYRI.net

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera