Aksident i frikshëm pranë 'Kopshtit Botanik' në Tiranë - 360 Grade

Aksident i frikshëm pranë ‘Kopshtit Botanik’ në Tiranë

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur pranë Kopshtit Botanik në Tiranë.

Dy automjete, tip Mercedes Benz dhe Renault janë përplasur me njër-tjetrin, ndërsa nuk dihet ende nëse ka të plagosur apo viktima.

Sipas dyshimeve të para, shkak për aksidentin është bërë terreni i lagësht si shkak i reshjeve të shiut.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

 


360grade.al


Zheji/Videoeditoriali: Kamerat Pas-bythore, duhet të ndjekin vetëm KM-në …

Të tjera