» Publikohet kënga bashkëpunim i Dhurata Dorës me Maitre Gims

Publikohet kënga bashkëpunim i Dhurata Dorës me Maitre Gims

 

Dhurata Dora vjen në një këngë bashkë me artistin e njohur francez, Maitre Gims.Është publikuar kënga këngëtarit francez, Maitre Gims me këngëtaren shqiptare Dhurata Dora dhe Dj Assad.

Këna ka titullin “Te quiero” dhe është pjesë e albumit më të ri të Gims.

Kënga është publikuar vetëm në versionin ‘audio’.

Dhurata ka arritur që të fitojë pëlqimin e madhe në muzikën franceze, pas bashkëpuimit me Soolking, që solli superhitin ‘Zemër’, shkruan Gazeta Express.

Ndërsa Maitre Gims është njëri ndër artistët më të njohur e më të dashru francez, i cili numëron hitet si: “Est-ce que tu m’aimes ?”, “J’me tire” e “Bella”./Gazeta Express/

 

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera