FOTO/ Ja çfarë bënte Romeo Veleshnja ndërkohë që Jonida ishte në jurinë e ‘Këngës Magjike’ - 360 Grade

FOTO/ Ja çfarë bënte Romeo Veleshnja ndërkohë që Jonida ishte në jurinë e ‘Këngës Magjike’

Jonida Maliqi është pjesë e jurisë së festivalit “Kënga Magjike” këtë vit.

Mbrëmë u mbajt nata e dytë e festivalit dhe këngëtarja e njohur shqiptare kishte pranë njerëzit e saj të afërt!

Bëhet fjalë për partnerin Romeo Veshaj, i cili ndodhej në karriget përballë Jonidës, duke ndjekur festivalin dhe konfirmuar praninë e tij me një selfie të këndshme.

Image

Ai shoqërohej nga çifti tjetër, vëllai i Romeos, Donaldi me moderatoren e njohur Bora Zemani.

Kjo e fundit madje ka mbështetur Jonidën duke publikuar një video ku e filmonte pa mendje dhe shkruante: “Nuk duket qartë, por rëndësi ka ideja”!.

Image

Jonida dhe Romeo janë njohur në televizion dhe këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja.

“Ku je njohur me Romeon?”- është pyetja e ndjekësit të cilit Jonida i përgjigjet:

“Në televizion”.

Image

 


360grade.al


Zheji/Videoeditoriali: Kamerat Pas-bythore, duhet të ndjekin vetëm KM-në …

Të tjera