» Renato Mekolli lë në mes ‘Hell’s Kitchen’! Vjen reagimi befasues i djallit

Renato Mekolli lë në mes ‘Hell’s Kitchen’! Vjen reagimi befasues i djallit

Dje u përhap me shpejtësi lajmi se shefi i kuzhinës Renato Mekolli u largua nga ‘Hell’s Kitchen’ në mes të sezonit televiziv.

Skenaristja e programit, Zefina Hasani sqaroi se Renato la në mes emisionin për arsye krejtësisht personale.

Ndërkohë vjen edhe reagimi nga vetë Renato, i cili përmes një postimi në Instagram shkruan:

‘Disa do gëzohen, disa do mërziten! Vazhdimit nuk i dihet…Fund!’.

Por shefi i kuzhinës nuk e le me kaq, ai psoton edhe këngën ‘Plas’ të Flori Mumajesit, ku citon:

‘S’kena me u pa më bashkë’.

Mos ndoshta Renato ka hatërmbeteje dhe ky ishte një diss për programin që drejtoi deri tani?!

222.jpg

360grade.al

farma
Koronavirusi, kurorëzon Ramën dhe për “X” vite të tjera, por…

Të tjera