» FOTO/ Bebe Rexha merr çmimin e rëndësishëm

FOTO/ Bebe Rexha merr çmimin e rëndësishëm

Suksesi dhe fama janë shpërblyer edhe këtë herë për këngëtaren shqiptare me famë botërore.

Ajo së fundmi ka marrë çmimin e rëndësishëm nga ‘Spotify’, kompania e madhe e shërbimit dixhital të muzikës i cili të lejon të kesh akses në miliona këngë dhe përmbajtje të tjera nga artistë në të gjithë botën.

Ajo është shpallur ‘Top Artistja femër e 2019-ës në Spotify’.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Bebe përmes një postimi në ‘Instastory’.

Pasi u largua nga Shqipëria, këngëtarja e njohur ka performuar në koncert në Chicago.

Image

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera