» Robert Berisha ka probleme me shëndetin? Flet këngëtari

Robert Berisha ka probleme me shëndetin? Flet këngëtari

Fansat e këngëtarit Robert Berisha u merakosën për shëndetin e tij si dhe mediat shkruan se diçka po ndodh me këngëtarin, pas një postimi të tij në Instagram.

Mirëpo, teksa të gjithë po mendonin se Roberti ka probleme me mushkëritë, ai ka treguar se aparati ishte thjesht ndihmës i tij për kordat vokale dhe s’kishte të bënte me shëndetin e tij.

Roberti u shpreh se është ‘si kokrra e mollës’ në një video të publikuar në InstaStory, duke kërkuar që të mos përhapen më lajme të tilla për të, pasi është shëndoshë e mirë.

Image

© SYRI.net

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera