» “Një nga momentet më të mira të karrierës time”/ Blerim Destani bën shqiponjën me aktorin me famë botërore

“Një nga momentet më të mira të karrierës time”/ Blerim Destani bën shqiponjën me aktorin me famë botërore

Blerim Destani është një nga aktorët shqiptarë që ka patur sukses dhe jashtë kufijve shqiptarë.

Destani ka qenë pjesë e disa xhirimeve me aktorin me famë botërore Robert De Niron ku dhe nuk ka nguruar të bëjë një foto me të.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram ai ka treguar se kjo foto është shkrepur në një nga xhirimet e filmit “Comeback Trail” dhe e ka cilësuar këtë takim si një nga momentet më të mira të karrierës së tij.

“Me Robert De Niron” në një xhirimet e Comeback Trail është një nga momentet më të mira të karrierës time./ CNA.al

 

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera