» FOTOT/ Shokoi me rrëfimin se ishte dhunuar 7 vite nga partneri – Showgirl sulmohet nga e bija adoleshente: “Pyeteni ku janë dy vajzat e tjera?”

FOTOT/ Shokoi me rrëfimin se ishte dhunuar 7 vite nga partneri – Showgirl sulmohet nga e bija adoleshente: “Pyeteni ku janë dy vajzat e tjera?”

Sulmi i vajzës “të harruar” të Heather: “Pyeteni ku janë dy vajzat e tjera?”. Vajza, 19 vjeçe, jeton në Los Angeles ndërsa nëna e saj jeton në Hong Kong me dy binjakët që ka me partnerin e saj të fundit

 

“Pse nuk e pyet Heather Parisin se ku janë dy vajzat e tjera?”, Ka shkruar Jacqueline në Instagram, vajza e dytë “e harruar” e showgirl, në një post polemik kundër nënës së saj, fajtore – sipas saj – se e braktisi , shkruan Huffingtonpost.it.

Image result for Heather Parisi Live - Non è la D’Urso

Heather Parisi ishte e ftuar të hënën e kaluar në emisionin italian “Live – Non è la D’Urso”  me burrin dhe fëmijët binjakë, ku ajo tregoi për dramën që kishte përjetuar në të kaluarën, kur ajo ishte viktima e një partneri të dhunshëm për shtatë vjet. Ndërsa transmetimi ishte ende në on line, Jacqueline lëshoi ​​shigjetën në mediat sociale, duke etiketuar edhe Barbara D’Urson: Qëllimi i saj ishte që mesazhi të lexohej nga sa më shumë njerëz. Pak më parë, vajza kishte botuar video në IG Stories. Por pas disa orësh, megjithatë, të dy postimi dhe tregimet janë fshirë.

L'attacco della figlia

Image result for Jacqueline Rebecca Figlie di heather

Image result for Jacqueline Rebecca Figlie di heather

Heather aktualisht jeton në Hong Kong me partnerin e saj Umberto Maria Anzolin dhe binjakët Dylan Maria Parisi dhe Elizabeth Jaden Parisi. Dy vajzat e tjera, nga ana tjetër, jetojnë shumë larg saj. Jacqueline, 19 vjeç, nga lidhja me Giovanni di Giacomo, jeton në Los Angeles, ashtu si dhe vajza e madhe, Rebecca, e lindur 25 vjet më parë nga marrëdhënia e saj me Giorgio Manenti. Të dyja janë shumë të lidhura me njëra – tjetërn, edhe pse e ema nuk përbën një prani në jetën e tyre./Përshtati 360grade.al

Lexo edhe: 

“Jam rrahur egërsisht nga partneri për 7 vjet“/ Rrëfimi shokues i aktores: Për të më poshtëruar më thërriste ‘pulë amerikane‘. Kush e dinte bënte sikur …

 

Related image

Related image

Related image

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera