» Aksident në aksin Korçë-Pogradec

Aksident në aksin Korçë-Pogradec

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të fshatit Bulgarec në aksin Korçë-Pogradec.

Raportohet se nuk ka persona të plagosur, por vetëm dëme materiale.

Në këtë aksident janë përfshirë një makinë dhe një mjet tip Fugon.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, fatmirësisht pa pasoja në njerëz.

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera