» Me gjoksin zbuluar dhe poza të ‘nxehta’ Enca Haxhia ‘çmend’ rrjetin (FOTO+VD)

Me gjoksin zbuluar dhe poza të ‘nxehta’ Enca Haxhia ‘çmend’ rrjetin (FOTO+VD)

Këngëtarja e njohur shqiptare,  Enca Haxhia  është një prej këngëtareve që tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave rozë me postimet që bën në rrjetet sociale nga ku tregon një  pjesë të jetës së  saj.

Ajo njihet për veshjet ekstravagante e fotot seksi dhe provokuese të cilat i ndan herë pas here me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një video të shkurtër në rrjetet sociale nga ku shfaqet me një veshje ngjyrë lejla që i nxjerr në pah gjoksin.

Por krahas fotove këngëtarj shpjegon se së shpejti do të publikohet edhe kënga e saj më e re, dhe kjo është një ndër veshjet që ka zgjedhur për videoklipin e kësaj kënge me skena teje  të nxehta e seksi.

A.C & A.S/Dosja.al

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera