» Para një viti i vranë djalin, sot i vendosin tritol në banesë

Para një viti i vranë djalin, sot i vendosin tritol në banesë

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në një banesë në Marqellarë të Dibrës.

Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në banesën e Gazmir Kosiqit dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar, pasi tritoli është vendosur në murin rrethues të banesës.

Para një viti, Kosiqit i vranë djalin tek dera e shtëpisë, Elsi Kosiqi. Ngjarja ndodhi më mars të 2018 dhe 32 vjeçari u gjet i qëlluar me 3 plumba në oborrin e shtëpisë.

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera