» FOTO/ Copy- paste, gjendet sozia e Luana Vjollcës

FOTO/ Copy- paste, gjendet sozia e Luana Vjollcës

Luana Vjollca është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit e që shpesh tërheq vëmendjen.

Kjo e ka bërë edhe një ndër personazhet e famshëm më të komentuar të showbizit.

Mirëpo nuk e dinit se Luana paska një sozi.

Disa foto të dërguar në Xing.al zbuluan sozinë e moderatores.

Ajo quhet Hareza dhe është nga Suhareka e Kosovës. Bukuroshja bjonde ka një ngjashmëri shumë të madhe me Luanën.

Flokët bjonde, buzët e plota dhe vetullat e harkuara i bëjnë dy vajzat të duken si dy pika uji.

ImageImage

Image

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera