» 360 Gradë/ Gjikondi: Falsifikatorët e pronave po zihen për thelat e majme, pronari është viktima

360 Gradë/ Gjikondi: Falsifikatorët e pronave po zihen për thelat e majme, pronari është viktima

Juristja Brizida Gjikondi në studion e emisionit “360 Gradë” në RTV Ora ngriti alarmin se në Shqipëri përplasjet ndodhin mes falsifikatorëve të pronave dhe jo pronarëve të vërtetë.

Sipas saj ata zihen për thelat më të majme.

Gjikondi: Në Vlorë dhe në Durrës, Lezhë konfliktet më të madha për pronat janë mes dy falsifikatorëve. Personi real që ka pronën është viktima në Shqipëri. Në Shqipëri në Durrës dhe Vlorë ata që zihen për thelat më të majme janë falsifikatorët.

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera