» 15 vite bashkë, Andi Lila zbulon sekretin e martesës së lumtur

15 vite bashkë, Andi Lila zbulon sekretin e martesës së lumtur

Futbollisti i Kombëtares Andi Lila ishte i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku gjatë intervistës tregoi shumë për jetën e tij familjare dhe raportin me dy fëmijët.

“Me ardhjen në jetë të fëmijëve, dashuria rritet më shumë. Të them një sekret, unë akoma kam ndrojtje t’i flas me emër. I flas me dashuri”, u shpreh Andi.

I pyetur për çelësin e suksesit të martesës me bashkëshorten, Ornelën, Andi u shpreh se është mirëkuptimi që kanë mes tyre.

Andi dhe Ornela janë njohur në moshën 17-vjeçare në bankat e gjimnazit, dhe që atëherë kanë qenë të pandarë.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve, djalit 4-vjeçar Ayan, dhe vogëlushes 1-vjeç Axa.

Image

ImageImage

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera