» Nuk ka mo as vrasje polic’sh, as vrasje milicash …vetëm vrasje prokurorash

Nuk ka mo as vrasje polic’sh, as vrasje milicash …vetëm vrasje prokurorash

Ilir Demalia ironizon situaten e sigurise ne vend pas atentatit ndaj prokurorit te Durresit. Me fjalet e ish prefektit te Tiranes dhe Durresit, Qazim Mulleti, Demalia shkruan se qetesia ka rene ne Tirane, nuk ka vrasje, pervec ndonje prokurori …

Postimi i Iliri Demalia

Fotografia e Ilir Demalia

360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/Pse vuan Rama? Ai ka gjithçka! …

Të tjera