» FOTO nga paparazzi/Bashkëshortja e Luigi Soreca-s, e veshur shumë seksi në koncert

FOTO nga paparazzi/Bashkëshortja e Luigi Soreca-s, e veshur shumë seksi në koncert

Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca, ishte një nga spektatorët Vip në koncertin humanitar të sopranos me famë botërore, Ermonela Jaho. 

Ky ishte edhe momenti për t’u njohur me bashkëshorten e tij. Në fakt, paparazzi e ka fotografuar çiftin gjatë pushimeve të verës së këtij viti, aty ne pamë një zonjë elegante, bionde dhe plot sharm. Por në këtë version, me fustan të zi të shkurtër, ne morëm konfirmimin që zoti Soreca paska një grua me të vërtetë shumë të bukur./Panoramaplus

1569663085_lsorecasoreca

360grade.al

farma
Videoeditoriali i Zhejit/ Koronavirusi, ose mallkimi i të varfërve…

Të tjera