» Meta merr pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit të ri të Japonisë

Meta merr pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit të ri të Japonisë

Presdienti i Republikës Ilir Meta ka publikuar në faqen e tij në facebook lajmin e pjesmarrjes në ceremoninë e kurorëzimit të Madhërisë së Tij Perandorit të ri të Japonisë, Naruhito.

Ja potimi i Metës:

Shumë i nderuar të merrja pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Madhërisë së Tij Perandorit të ri të Japonisë, Naruhito.

I urova jetë të gjatë dhe suksese në këtë detyrë shumë të rëndësishme, me besimin e plotë se gjatë Erës së Madhërisë së Tij, marrëdhëniet e shkëlqyera midis dy vendeve e popujve tanë, do të forcohen më tej!

Geplaatst door Ilir Meta op Woensdag 23 oktober 2019

Image


360grade.al


Pse vuan Rama? Ai ka gjithçka! …

Të tjera