» Përplasja e 2 automjeteve në Kosovë, shkakton një të plagosur

Përplasja e 2 automjeteve në Kosovë, shkakton një të plagosur

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë.

Aksidenti ka ndodhur këtë mbrëmje rreth orës 19:00, në lagjen e Spitalit në Prishtinë.

Mësohet se në aksident janë përfshirë 2 automjete.

Si pasojë një person ka mbetur i plagosur.

Lajmi është konfirmuar për mediat vendase edhe nga Policia, e cila ka nisur punën për dokumentimin e plotë të shkaqeve të aksidentit.

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera