» Parashikimi i motit për sot/ Si do të jetë e mërkura

Parashikimi i motit për sot/ Si do të jetë e mërkura

Parashikimi i IGJEUM – Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit

RESHJET

Sot (e mërkurë dt.23) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Sot (e mërkurë dt.23) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 15 / 24 °C

në vendet e ulëta: 14 / 27 °C

në vendet malore: 9 / 23 °C

ERA

Sot (e mërkurë dt.23) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera