» “Ato gratë dhe motrat ku ti keni”/ Shpërthen keq bashkëshorti i zv/Ministres, sulmon gazetarët

“Ato gratë dhe motrat ku ti keni”/ Shpërthen keq bashkëshorti i zv/Ministres, sulmon gazetarët

Bashkëshorti i zv/ministres së Brendshme, Rovena Voda ka shpërthyer në sharje dhe fyerje  në drejtim të mediave dhe gazetarëve.

Bashkëshorti i zv/ministres, Aurel Voda, ka tejkaluar çdo normë apo kod etike dhe morali me fyerjet në drejtim të gazetarëve.

Në një postim në Facebook ai shkruan:

Ka katër ditë, që qelbanikër të ndryshëm më kanë prishur gjakun.Në 1991 një grup shokësh, në varrezat e vjetra katolike të Shkodrës vendosëm te pagëzoheshim katolikë. Te Dom Zefi, një nga njerëzit më të leçitur të qytetit.”

Postimi i plotë:

Ka katër ditë, që qelbanikër të ndryshëm më kanë prishur gjakun.Në 1991 një grup shokësh, në varrezat e vjetra katolike të Shkodrës vendosëm te pagëzoheshim katolikë. Te Dom Zefi, një nga njerëzit më të leçitur të qytetit.

Atëherë nuk e besoja se qelbanikër nga të gjitha katakombet mendonin se ishin gazetare. Po iu them se iu shkerdhej tanë ropt e shpisë pik. alëve, pik comëve,dhe pikë si ta duan.Ato gratë dhe motrat ku ti keni.

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera