» VIDEO/ Spektakël në Ukrainë, tjetër gol në Donetsk

VIDEO/ Spektakël në Ukrainë, tjetër gol në Donetsk

Po luhen dy takimet e xhiros së tretë të fazës së grupeve të UEFA Champions League.

Në grupin C, Shakhtar Donetsk pret Dinamon e Zagrebit, me dy ekipet që mbajnë vendin e dytë dhe të tretë me 3 pikë.

Ndërkaq, në grupin D, Atletico Madrid që numëron 4 pikë sfidon Bayer Leverkusen, e cila ende se ka provuar shijen e pikëve në këtë sezon të Champions.

Rezultati momental:

Grupi C

Shakhtar Donetsk-Dinamo Zagreb 1-1 (Konoplyanka 17’/ Olmo 25′ )

 

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera