» Foto/ Rikthehet magjia e Champions League, zbulohen formacionet e dy ndeshjeve të para

Foto/ Rikthehet magjia e Champions League, zbulohen formacionet e dy ndeshjeve të para

Mbrëmjen e sotme luhen takimet e treta të fazës së grupeve të UEFA Champions League.

Spektakli nis me dy takime mjaft interesante, ku Atletico Madrid dhe Shkahtar Donetsk do të presin në shtëpi, në orën 18:55 respektivisht Bayer Leverkusen dhe Dinamo Zagreb.

Dy 90 minutësh mjaft interesante, ku premtohen gola. Aktualisht, Atletico Madrid, e cila garon në D së bashku me Juventusin dhe Lokomotiv Moskë numëron 4 pikë në vendin e dytë, kundrejt 0 pikëve të gjermanëve që mbyllin grupin.

Sfida tjetër, e vlefshme për grupin C përballë dy ekipe në kuotën e 3 pikëve. Ndërkohë janë publikuar edhe formacionet zyrtare:

Shkahtar Donetsk-Dinamo Zagreb

 

Atletico Madrid-Bayer Leverkusen

/Ora News.tv/

 

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera