» VIDEO+FOTO/ Vanda Nara nuk përmbahet, “çmend” fansat me gjoksin e saj

VIDEO+FOTO/ Vanda Nara nuk përmbahet, “çmend” fansat me gjoksin e saj

Bashkëshortja dhe agjentia e Mauro Ikardit, Vanda Nara, vazhdon të “godas” me fotot e saj provokuese.

vanda

Këtë herë argjentinasia, ishte e ftuar të dielën në emisionin “Tiki Taka” dhe veshja e saj me dekolten e hapur, ishte provokuese.

Fotot kanë qenë të shumta nga kjo mbrëmje dhe të gjitha janë postuar në “Instagram”.

vanda 1

Veshja e saj ishte e tillë që nxirrte në pah më shumë se sa duhet gjoksin.

vanda 2

Gjithsesi këto foto i kanë pëlqyer fansave që kannë “mbytur” me like në çdo pëlqim.

vadan 6 vanda 5 vanda 4 vanda3

View this post on Instagram

?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera