» Nicki Minaj, tashmë e martuar

Nicki Minaj, tashmë e martuar

Nicki Minaj është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Keneth Petty.

Këtë lajm e zbuloi vetë reperja me anë të një postimi në ‘Instagram’ në të cilën dukeshin dy gota ku shkruhej ‘Zoti dhe Zonja’.

Gjithashtu dukej dhe një dorezë basebolli me lëkurë ngjyrë ari ku shkruante ‘nusja dhe dhëndri’.

Duket se ceremonia e tyre ka qenë tepër private dhe sekrete pasi askush nuk e dinte se kjo gjë do ndodhte kaq shpejt

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera