» 360 Gradë/ Aktori Laert Vasili ngre disa pyetje. Pse e ka fajin Edi Rama? Kush i çoi materialet me USB në Holandë, e cila tha jo?

360 Gradë/ Aktori Laert Vasili ngre disa pyetje. Pse e ka fajin Edi Rama? Kush i çoi materialet me USB në Holandë, e cila tha jo?

Aktori, Laert Vasili i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora ngre disa pyetje mbi mos’hapjen e negociatave me Bashkimin Europian.

VasiliDhe kur themi SPAK dhe byroja kombëtare e hetimit që nga pronat dhe llogaritë e tyre bankare që nuk i justifikojnë. Ne na e ka fajin Edi Rama? Pse? Për çfarë? Kryeministri Conte doli dhe tha është gabim mos’hapja e negociatave me Shqipërinë. Komisioneri Hahn dhe të tjerë. Për çfarë?  Është dhe një lloj talenti i mediave shqiptare që të akuzojnë Greqinë, por ajo i hapi negociatat po tani ku do veni? Dhe ju të frankofonisë morët nga Macroni jo, morët nga Holanda jo. Që e dini shumë mirë kush shkoi natën me aeroplanë në Holandë dhe duke pasur në USB ato materiale që i duheshin. Dhe kush e përgatiti Holandën për të thënë jo. Atëherë ku jemi? Këtu lind një pikëpyetje e madhe për popullin shqiptar, sidomos me ato zonja dhe zotërinj atje që nuk dinë të flasin as shqip.

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera