» 360 Gradë/ Shpërthen Laert Vasili ndaj Macron: Ajo që tha për shqiptarët gënjeshtër e madhe. Pse i vjen turp të flasi për shqiptarët?

360 Gradë/ Shpërthen Laert Vasili ndaj Macron: Ajo që tha për shqiptarët gënjeshtër e madhe. Pse i vjen turp të flasi për shqiptarët?

Aktori Laert Vasili në studion e emisionit “360 Grdaë” në RTV Ora ironizoi Presidentin e Francës, Emmanuele Macron pas “jo-së” që i dha Shqipërisë për mos’hapjen e negociatave.

Vasili përgënjeshtroi Macron, i fundit ky që përdori si argument faktin se shqiptarët ishin të 2-tët në Francë të regjistruar si azilkërkues.

Sipas aktorit shqiptrët nuk rezultojnë fare në listën e Francës si azilkërkues.

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera