» Si pritet të jetë e mërkura? Ja surprizat e motit për sot

Si pritet të jetë e mërkura? Ja surprizat e motit për sot

E mërkurë, 16 tetor 2019, parashikimi sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit.

RESHJET

Sot (e mërkurë dt.16) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Sot (e mërkurë dt.16) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 23 °C

në vendet e ulëta: 15 / 25 °C

në vendet malore: 10 / 21 °C

ERA

Sot (e mërkurë dt.16) era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera