FOTO nga paparazzi/ Majko dhe Çuçi, gjithë vemendjen për Rudina Hajdarin - 360 Grade

FOTO nga paparazzi/ Majko dhe Çuçi, gjithë vemendjen për Rudina Hajdarin

Rudina Hajdari është akuzuar jo rrallë herë edhe nga ish kolegët e saj të Partisë Demokratike se është duke bërë lojën e Edi Ramës dhe e mbështet atë, duke harruare rolin e saj si opozitare.

Në fakt vetë Hajdari duket se nuk është shqetësuar shumë nga kjo gjë. Ajo shihet gjithnjë në Parlament e shoqëruar nga socialistët.

Kësaj here, paparazzi ynë e fotografoi në shoqërinë e Ministrit të Bujqësisë Bledi Çuçi dhe deputetit socialist Pandeli Majko./Panoramaplus

 


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit: Kush po i shfaros shqiptarët?!

Të tjera