» 360 Gradë/ Biznesmeni Ilirjani lyen buzët: “U tremba” nga Gjuzi; Deputeti: Ti i ke liru të gjitha vrimat

360 Gradë/ Biznesmeni Ilirjani lyen buzët: “U tremba” nga Gjuzi; Deputeti: Ti i ke liru të gjitha vrimat

Biznesmeni Elton Ilirjani në një lidhje telefonike në emisionin “360 Gradë” të Artur Zhejit, në Rtv Ora, me temë “Feja hyn në politikë? Kisha katolike del hapur!”, debatoi dhe shkëmbeu ironi me kreun e partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi.

Pjesë nga debati

Gjuzi: Sipas Churchill kush nuk është liberal nga 18-33 është një herë injorant. Nëse i kalon 33…

(Ilirjani lyen buzët)

Zheji: Elton çfarë je duke bërë?

Ilirjani: Unë po lyej buzët se u tremba shumë.

Gjuzi: Vazhdo, vazhdo. Hajde se ka këtej të kuq buzësh sa të duash.

Zheji: Më trego pak pse po i lyen ato buzë Elton?

Ilirjani: Jam trembur, u tremba.

Gjuzi: Ku trembesh ti. Ti i ke liruar të gjitha, ku trembesh ti kollaj.

Ilirjani- Gjuzit: Je një dashuri e vërtetë.

360grade.al

Nuk i pashë në fushatë kundër Ramës, sot të gjithë në fushatë kundër Lulit… (Pse?!)

Të tjera