» Plane për fundjavë? Më parë mësoni si do jetë moti

Plane për fundjavë? Më parë mësoni si do jetë moti

Edhe tetori ka qenë me mot të qëndrueshëm dhe me shumë diell.

Për ata që janë gjithë javës të angazhuar në punë mund ta shfrytëzojnë fundjavën pasi moti rezervon diell dhe temperatura të larë.

Temperatura maksimale do të arrijë 28 gradë, sidomos në zonat bregdetare.

Dita e nesërme pritet të jetë me shi, dhe më pas mund të shijoni rrezet e diellit.

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera