» FOTO/ Nuk do ta njihni:Robert Berisha sapo na tregoi se si dukej në adoleshencë

FOTO/ Nuk do ta njihni:Robert Berisha sapo na tregoi se si dukej në adoleshencë

Robert Berisha  ka udhëtuar drejt Amerikës së fundmi  ku po kalon një kohë të mirë pushimi.

Përpos fotove dhe videove të bëra atje, këngëtari ka publikuar një foto të tij në Instastory, e cila i përket vitit 1988.

Roberti ka vendosur të kthehet pas në kohë, duke na sjellë një imazh të fëmijërisë së tij.

Imazhin në fjalë mund ta shihni më poshtë.

Kujtojmë që këngëtari ka qënë në qëndër të vëmëndjes së fundmi për ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi me të cilen ka një histori shumëvjeçare dhe për më tepër një vajzë.

Image

Image

Image


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ Çfarë e nervozon Ramën? Çfarë e tremb?!

Të tjera