» Temperatura në rritje dhe…/ Ja surprizat e motit për sot

Temperatura në rritje dhe…/ Ja surprizat e motit për sot

Sot (e martë, dt.08) nuk priten reshje në të gjithë vendin.

Reshjet do të jenë më të shumta sot pasdite.

TEMPERATURAT

Sot (e martë, dt.08) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 13 / 25 °C

në vendet e ulëta: 12 / 27 °C

në vendet malore: 5 / 16 °C.

ERA

Sot (e martë, dt.08) era pritet të fryjë mesatare deri e fortë kryesisht në veri dhe bregdet.

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera