» Dafi ti je? Nuk do t’a njihni këngëtaren me pamjen e re

Dafi ti je? Nuk do t’a njihni këngëtaren me pamjen e re

Të gjithë e njohim për stilin modern dhe ekstravagant që ajo ka, sidomos në pamjen fizike e veçanërisht tek modelet e flokëve.

 

 

Sa herë që ajo bën ndryshime në ‘look’ ne mbetemi ‘me gojë hapur’. Jo pak herë, këngëtarja Dafina Zeqiri ka eksperimentuar me modelet e flokëve. Së fundmi e kemi parë me flokët e prera fare shkurt. Por Dafi ka menduar të na surprizojë sërish.

Këtë herë një tjetër ‘look’ që i shkon, ka publikuar këngëtarja në ‘Instagram’. Modeli i rradhës do të jetë bjonde, me flokë të gjatë deri poshtë shpatullave dhe me balluke.

 

         

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera