» Ariana me shumë stil, del në shëtitje me vajzën e sapolindur

Ariana me shumë stil, del në shëtitje me vajzën e sapolindur

Ariana Fejzullahu ka dalë bashkë me vajzën vetëm pak ditë pas lindjes.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, ka sjellë në jetë edhe fëmijën e katër të çiftit gjatë javës së kaluar.

Ajo ka lindur një vajzë të cilës ia kanë lënë emrin Ana.

E shumë pak ditë pas lindjes, ajo ka filluar me postimet ku shihet me shumë stil në veshje e duke, e tashmë po kombinon edhe veshjet e saj me pajisjet për beben, shkruan Gazeta Express.

Modelja është shfaqur në një veshje me bardhë e zi, ndërsa edhe karroca e saj kishe po të njëjtat ngjyra.

Me ardhjen në jetë të Anës, familja Fejzullahu janë shtuar në gjashtë anëtarë.

Çifti tani kanë tre vajza dhe një djal

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera