» Paniku tek qytetarët pas tërmetit, kreu i shtetit u jep këtë mesazh sot shqiptarëve

Paniku tek qytetarët pas tërmetit, kreu i shtetit u jep këtë mesazh sot shqiptarëve

Me këtë imazh që shihni më poshtë, Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur sot të japë një mesazh qetësimi për gjithë shqiptarët e përfshirë nga paniku pas tërmetit të fortë që ra të shtunën.

“Mirëmëngjes të dashur miq,
Me rëndësi është t’i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë në familjet tona!

 

 

 

Ju uroj një javë të mbarë!”, shkruan kreu i shtetit.

meta termeti

 

 

 

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera