» EMRI/ Oficerit të Krimeve në Shkodër i djegin makinën, detajet e para (FOTOT)

EMRI/ Oficerit të Krimeve në Shkodër i djegin makinën, detajet e para (FOTOT)

 Nje oficeri te Krimeve ne policine e Shkodres i djegin makinen. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 04:00 te mengjesit te sotem dhe mesohet se makina eshte e oficerit Arber Duli.

Ngjarja ka ndodhur ne lagjen “Mahalla e Çakajve” ne Shkoder, teksa mjeti ka qene i parkuar.

Sipas burimeve ne polici dhe zjarrefikesve djegia mendohet se eshte e qellimshme. Mjeti tip volsvagen passat eshte djegur me benzine sipas dyshimeve ndersa eshte thyer edhe xhami para nga nxehtesia.

Mjeti eshte derguar ne policine e Shkodres dhe vijojne hetimet per zbardhjen e ngjarjes.

Oficeri Arber Duli punon prej disa vitesh ne policine e Shkodres dhe se fundmi mban detyren ne sektorin e krimeve.

makinamakina1makina2makina3makina4


360grade.al


Shqiptarëve u ka ardh’ koha të shkrepin pistoletën, sepse…

Të tjera

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!